Noteikumi un nosacījumi.


Šis kurss ir veidots e-studiju izglītošanas formātā. Tas balstās uz izglītojamo un pasniedzēju saziņu ar datora un interneta palīdzību. Studiju process notiks speciāla apmācības platformā, kur būs pieejami visi apmācības materiāli (video, teorētiskie materiāli, prezentācijas, testi, u.tml.) ka ari saziņas līdzekļi, ar kuru palīdzību Jūs varēsiet uzdot jautājumos apmācības laikā vai sazināties ar kursa biedriem un saņemt nepieciešamu atbalstu.

Šis kurss ir veidots kā apmācība un satur vispārīgas veselīga uztura un dzīvesveida rekomendācijas. Izmantojot tās, dalībnieki paši uzņemas atbildību par savu veselību. Ja dalībniekiem ir kādas nopietnas veselības problēmas, iesakām konsultēties ar ārstu.  


Apmaksa un noteikumi.

Noreķinaties par kursu var ar bankas maksājumu karti vai caur internet banku. Pēc kursa apmaksa Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to, ka esat veikuši apmaksu. Kursa uzsākšanas pirmajā datumā Jūs saņemsiet e-pastu ar pieejas saiti un apmācības platforma reģistrācijas instrukciju.
Kurss būs pieejams 4 nedēļas pēc tā iegādes.

Gadījumā ja jūs gribēsiet atcelt savu kursa dalību un atgriezt savu samaksātu naudu (to var izdarīt tikai pirms kursa sakšanās datuma) vai jebkādas citas neskaidrības gadījumā, lūdzam nekavējoties sazināties ar mums, rakstot uz: healthylife.lv@gmail.com.


Privātuma politika.

Mēs augstu vērtējam Tavu uzticēšanos mums. Pirms piesakies mūsu pakalpojumiem, izlasi šeit aprakstītos  privātuma politiku.
Izmantojot mūsu pakalpojumus, lietojot mūsu mājas lapu vai mūsu sociālo mediju lapas, APMAKSĀJOT ŠO KURSU, Tu piekrīti šai privātuma politikai.
Ja tu nepiekrīti mūsu privātuma politikai, Tu nedrīksti izmantot mūsu pakalpojumus.
Šeit redzamā privātuma politika var tikt mainīta mūsu mājas lapas attīstības gaitā, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus. Tāpēc aicinām tevi regulāri pārskatīt mūsu privātuma politiku.


E-pasta informācija un tā izmantošana politika.

Tā ka reģistrācija un tālākajā sazināšanā notiek caur e-pastu, mēs varam saglabāt Tavu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar e-pasta adresi un mūsu atbildēm.
Mēs apņemamies saglabāt tava e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam, neiznomājam un neatklājam trešajām pusēm Tavu e-pasta adresi.
Mēs varam izmantot Tavu e-pastu tiešā mārketinga nolūkos, lai:
 - nodrošinātu Tev papildus informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus un jaunumus tikai ar Tevis iepriekš izteiktu piekrišanu, ko Tu veic, reģistrējoties kursā.
Kursā laikā mēs varam piedāvāt Tev atstāt atsauci un padalīties ar saviem rezultātiem un iespaidiem, kuros mēs varam izmantot savos medijos (soc. tiklos vai mājās lapā).


Drošība.


Mēs esam apņēmušies aizsargāt lietotāja informāciju. Personas datiem, ko mēs apstrādājam, piekļūst tikai darbinieki un uzņēmumi, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs).
Ja Tu saņem pakalpojumu, piemēram, piedalies apmācībās, kurām var piekļūt ar paroli, tad tev piešķirtā parole aizsargā Tavu lietotāja kontu, tāpēc Tev ir jāizmanto unikāla un droša parole, jāierobežo piekļuve savam datoram un pārlūkprogrammai, kā arī jāizlogojas no sava profila pēc pakalpojuma izmantošanas. Tomēr, neviens elektroniskās drošības pasākums nav pilnīgi drošs, un mēs nevaram garantēt lietotāja informācijas drošību.
Informācijas aizsardzība.
Visa kursa informācija pieder autoram un kursa saņēmējs apņemas izmantot šo informāciju tikai savām vajadzībām, nepārpublicējot mācību materiālus vai to daļas un nedaloties ar trešajām personām. Ja vēlaties pieminēt sociālos tīklos, ka piedalāties šajā programmā, programmas nosaukums un/vai autoru vārdu pieminēšana ir obligāts nosacījums.

Sazināšanās ar mums.


Jautājumus vai komentārus Tu vari rakstīt:
E-pasts: healthylife.lv@gmail.com vai anna.rozite@gmail.com


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.