Privātuma politika.


Mēs augstu vērtējam Tavu uzticēšanos mums. Pirms piesakies mūsu pakalpojumiem, izlasi šeit aprakstīto privātuma politiku.
Izmantojot mūsu pakalpojumus, lietojot mūsu mājas lapu vai mūsu sociālo mediju lapas, APMAKSĀJOT ŠO KURSU, Tu piekrīti šai privātuma politikai.
Ja tu nepiekrīti mūsu privātuma politikai, Tu nedrīksti izmantot mūsu pakalpojumus.
Šeit redzamā privātuma politika var tikt mainīta mūsu mājas lapas attīstības gaitā, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus. Tāpēc aicinām tevi regulāri pārskatīt mūsu privātuma politiku.


E-PASTA INFORMĀCIJA UN TĀ IZMANTOŠANAS POLITIKA
Tā ka reģistrācija un tālākajā sazināšanā notiek caur e-pastu, mēs varam saglabāt Tavu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar e-pasta adresi un mūsu atbildēm.
Mēs apņemamies saglabāt tava e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam, neiznomājam un neatklājam trešajām pusēm Tavu e-pasta adresi.
Mēs varam izmantot Tavu e-pastu tiešā mārketinga nolūkos, lai:
nodrošinātu Tev papildus informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus un jaunumus tikai ar Tevis iepriekš izteiktu piekrišanu, ko Tu veic, reģistrējoties kursā.
Kursā laikā mēs varam piedāvāt Tev atstāt atsauci un padalīties ar saviem rezultātiem un iespaidiem, kuros mēs varam izmantot savos medijos (soc. tiklos vai mājās lapā).


DROŠĪBA
Mēs esam apņēmušies aizsargāt lietotāja informāciju. Personas datiem, ko mēs apstrādājam, piekļūst tikai darbinieki un uzņēmumi, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs).
Ja Tu saņem pakalpojumu, piemēram, piedalies apmācībās, kurām var piekļūt ar paroli, tad tev piešķirtā parole aizsargā Tavu lietotāja kontu, tāpēc Tev ir jāizmanto unikāla un droša parole, jāierobežo piekļuve savam datoram un pārlūkprogrammai, kā arī jāizlogojas no sava profila pēc pakalpojuma izmantošanas. Tomēr, neviens elektroniskās drošības pasākums nav pilnīgi drošs, un mēs nevaram garantēt lietotāja informācijas drošību.
Informācijas aizsardzība.
Visa kursa informācija pieder autoram un kursa saņēmējs apņemas izmantot šo informāciju tikai savām vajadzībām, nepārpublicējot mācību materiālus vai to daļas un nedaloties ar trešajām personām. Ja vēlaties pieminēt sociālos tīklos, ka piedalāties šajā programmā, programmas nosaukums un/vai autoru vārdu pieminēšana ir obligāts nosacījums.

SAZINĀŠANĀS AR MUMS
Jautājumus vai komentārus Tu vari rakstīt:
E-pasts: healthylife.lv@gmail.com vai anna.rozite@gmail.com

Kontakt talrunis: +37127126498


SIA "FoodMood"

Reģistrācijas Nr: 40203316865

Juridiskā adrese: Velkoņu iela 2 - 14, RĪGA, LATVIJA